blogspot hit counter
Piqapoo İle Köpeğinizi Rahatça Gezdirin- İstanbul Köpek Otel Pansiyonu

Piqapoo İle Köpeğinizi Rahatça Gezdirin

Paylaş
 

Piqapoo İle Köpeğinizi Rahatça Gezdirin

İnsanlardaki hayvan sevgisi ve onlara olan bağlılıkları çok özel duygulardır. Özellikle köpekler insanların dost olarak benimsedikleri ve birlikte yaşamı paylaştıkları evcil hayvanlardandır. Evinde, dairesinde köpek besleyen ve onun ihtiyaçlarını kısıtlı alanlarda gidermeye çalışırlar. Yemeklerini evin içerisinde yerler, uykularını evde uyurlar, oyun oynarlar, tuvalet ihtiyaçları için ise dışarı çıkmak zorunda kalınır.

Köpekler dışarıda tuvaletlerini yapmayı tercih ederler. Ayrıca yürüyüş ve hareket etme ihtiyaçları vardır. Tuvaletlerini dışarıda yaptıkları zaman ise çevreye ve diğer insanlara rahatsızlık verirler, doğayı kirletirler. Köpek dışkısı ortamda kaldığı zaman etrafa bakteri yayarlar, içerisinde bulunan parazitler insan sağlığı üzerinde olumsuz etki gösterir. Şimdi mucize bir buluş olan piqapoo ile çevreye rahatsızlık vermeden köpeğinizi gezdirebilir ve tuvalet ihtiyacını giderebilirsiniz.

Piqapoo İle Konforu Yakalayın

Piqapoo, mucize buluş köpeğinizin dışkısını içine yapacağı bir poşete verilen addır. Küçük bir poşet ve poşetin üst tarafına yerleştirilen bir klips vardır. Klipsi açarak köpeğin kuyruğuna takıyorsunuz ve köpek dışkı yaptığında dışarı taşmadan bu poşetin içerisine düşüyor. Poşette kalan dışkıyı alıp klipsi açarak çöpe bırakıyorsunuz. Kesinlikle elinizle bir teması olmuyor, kapalı bir şekilde çöpe gidiyor. Hem sizin sağlığınız korunmuş oluyor, hem de çevrede bulunan diğer insanların sağlığı korunmuş oluyor. Çünkü köpek dışkısında bulunan zararlı maddeler çocuk büyük herkese bulaşabilir ve dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açabilir.

Piqapoo İle Köpekler Çok Mutlu

Hafif bir ürün olduğu için taktığınızda köpeğiniz bir yük hissetmez. İlk kullanımda doğal olarak orada bir şeyin varlığı biraz huzursuz edebilir ve sürekli arkasında bulunan maddeyi yakalamaya çalışırlar. Fakat bir kaç kez takınca ve yürüyüş yapınca alışır. Sanki hiçbir şey yokmuş gibi doğal hareketlerine geri dönerler. Günlük faaliyetlerini rahatça yerine getirirler.

Kolayca Elde Edebilir Ve Kullanıma Başlayabilirsiniz

Piqapoo İle Köpeğinizi Rahatça Gezdirin

Piqapooyu çok kolay bulabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. İnternet sayfasında bulunan ürünü inceleyerek ne kadar kullanışlı olduğunu görebilirsiniz. Kullanmaya başladığınızda ne kadar rahat bir ürün olduğunu görecek ve asla vazgeçmek istemeyeceksiniz. Uygun fiyatlarla satın alabilir ve hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

 

Bu yazı 758 kere okundu.
Etiketler:
piqapoo
  • Site Yorum

Bir yorum bırak