blogspot hit counter
Jolly Köpek Maması- İstanbul Köpek Otel Pansiyonu

Jolly Köpek Maması

Paylaş
 

Jolly Köpek Maması

Jolly Köpek Maması

Her canlının büyüyebilmesi ve enerji, depolayabilmesi için besin değerleri yüksek gıdalara ihtiyacı vardır. Bu gıdalar sayesin de günlük enerjimizin aynı düzey de kalması için bize yardımcı olacaktır. Bu enerji kaynağı gün içerisin de iş hayatın da stresten okul hayatınız da ve yaşadığınız her yoğun alan da bulunduğunuz için bitmektedir. Bu enerji kaynaklarının oldukça fazla olduğu besinler tercih edildiği zamanlar da hemen kaybedilen enerjinin geri kazanması beklenir. Bu durum nasıl insanlar da bu şekil de ise hayvanlar da da aynı şekildedir. Eğer Enerjisini kaybeden bir hayvan günlük ihtiyaçlarını az oran da yaparak belki de enerjisi olmadığından dolayı, aç yatacak ya da onu bekleyen yavruları aç uyuyacaktır. Bir hayvanın insanlardan daha çok besin tüketmesi gerekir. Çünkü insanlar istediklerin de maddi manevi imkanlar doğrultusun da ne istediklerini bile söyleyebilirken, Hayvanlar da bu durum tam tersidir.

 

 

Hayvan bakımlarının arttığı bu dönemler de hayvan mamaları da oldukça artmıştır. Öncelikle hangi mama ile basmanız gerektiğini araştırmanız gerekmektedir. Bunun için bir veteriner hekim ile görüşmeler yaparak ona tam anlamı ile güvenmeniz gerekir. Köpeğinizin gün geçtikçe sağlığı ile kilo alp vermesinin takibini yapan veteriner hekiminiz hangi mama konusun da size oldukça yardımcı olacaktır.

 

Evcil hayvanlar içim üretilmiş olan bazı mamalar diğer kaliteli mamalara göre biraz daha az kaliteye sahip olup uygun fiyatlı mamalar da vardır. Bunlardan bir tanesi jolly köpek mamasıdır. Jolly köpek maması köpeğinizin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiştir. 15 kilosu boyutu ile uzun süre kullanımı mevcuttur. Ek besine hiç bir şekil de gerek kalamadan köpeğinizin minik dostunuzun başka herhangi bir ihtiyacı kalmadan, ihtiyacı olan enerjiyi ve proteini almasını sağlamaktadır. İçeriğin de bulunan vitamin ve mineraller sevimli dostunuzun gelişimine oldukça destekler.

 

Jolly köpek maması Köpek eğitimin de sabır ve ilgi çok fazla derece önemlidir. Bu eğitimin küçük yavru iken başlaması da dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlardan biridir. Köpeğiniz sizin onun ihtiyaçlarını karşılamak için seçtiğiniz mamayı yemeyebilir. Bu durum da onu yavaş yavaş alıştırmanız gerekmektedir. Yavru köpeğinize vereceğiniz eğitim için sabır ve ona gösterdiğiniz ilgi ise yavru dostunuz ile sizin aranızda ki bağı kuvvetlendirecek ve aynı zaman da sizin verdiğiniz eğitim ile büyüyecektir. Genel olarak bakıldığın da köpek bakımı ve eğitimi oldukça zordur. Köpeğinizin eğitimin de ödüllendirme yaparak ve onu cesaretlendirerek en sık kullanılan yöntemleri denemeniz sizin de yararınıza olacaktır.

Jolly Köpek Maması

jolly köpek maması ile köpeğinizi aynı zaman da her gün verdiğiniz ev yemeklerinden kurtarmanız da mümkündür. HEr bütçeye uygun olarak tasarlanmış olan jolly köpek maması fiyatı 50 TL ile 60 TL arasın da değişkenlik gösterir. Bu durum da ise 15 kilosu bu kadar uygun olan jolly köpek maması ile dışarı da kalan ve yetişen hayvanların da mutluluğunu düşünmeniz mümkündür. jolly köpek maması Migros’un sanal marketlerinde ve köpek mamaları reyonun da satın alabilirsiniz. Migros’un hayvanseverliği sayesinde 15 kilosu 50 TL olan bu mama ile sokak hayvanlarına yardımınızın olması sizi de mutlu edecektir. Migroslar size uzaksa ya da gidemiyorsanız internetten tek tıkla online siparişler verebilirsiniz. Ödemeyi online ya da kapıda ödeme kolaylığı ile ister nakit ister kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Migros gibi büyük bir market olduğu için sizin istediğiniz zaman aynı gün içerisin de teslim alabilmeniz mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 1635 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak