blogspot hit counter
Her Şey Sevimli Dostlar İçin Piqapoo- İstanbul Köpek Otel Pansiyonu

Her Şey Sevimli Dostlar İçin Piqapoo

Paylaş
 

Her Şey Sevimli Dostlar İçin Piqapoo

Köpek sahibi olmak eğilip yerdeki kakayı temizlemeyi de beraberinde getirir. Elbette doğa ile iç içe olunan yerlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Ancak şehir içi ve parklarda köpeğin kakasını yapması kabus gibi dakikalara sebep olur. Üstelik çoğu zaman poşet ile kakayı avuçlamak yetmez. Su ve mendil ile yerdeki izi de yok etmek gerekir. Bu da belli bir uğraşa ve can sıkıntısına sebep olur. Hem dışarıda geçirilecek vaktin boşa harcanması hem de zahmetli bir iş olması çoğu zaman dışarı çıkmamayı bile göze aldırır. Ancak artık tüm bunlara gerek kalmaksızın dışarı çıkılabilecek. Köpeğin gezme ihtiyacına kaka engel olamayacak. Köpek sahiplerine özel geliştirilen piqapoo ürünü hijyenik bir gezi için satışta.

Mucize Gibi Bir Ürün

Köpeğinin altına bez bağlamayı bile düşünen köpek dostları artık bu ürün ile rahat bir nefes alabilir. Hem kullanımı çok basit hem de çok ekonomik olan bu ürün asrın buluşu niteliğinde. Üstelik köpek hiçbir şekilde bu ürünü hissetmiyor ve keyfine bakıyor. Ürünün mandalı köpeğin kuyruğuna takılıyor ve rahatlıkla geziliyor. Köpek kakasını yaptığında mandalın ucundaki torbaya düşüyor. Böylelikle ne köpek ne de köpek sahibinin gezinti keyfi yarıda kalmıyor.

Tek El İle Çıkarılabiliyor

Oldukça pratik bir ürün olan piqapoo tek bir el ile bile takılıp çıkarılabiliyor. Köpek kakasını yaptıktan sonra mandalın ucundaki torba çıkarılıp çöpe atılabiliyor. Hem hijyenik hem de pratik olan bu ürün oldukça da uygun fiyatlara. Hemen sipariş verilerek hem bu zahmetli durumu ortadan kaldırmak hem de köpek ile eğlenceli dakikalara zaman ayırmak mümkün.

Küçük ya da Büyük Boy

Her Şey Sevimli Dostlar İçin Piqapoo

Bazı köpek sahipleri köpeklerinin çok büyük ya da küçük olduğunu söyleyebilirler. Ancak piqapoo üretilirken bu durumda göz önüne alındı. 5 kilo ile 25 kilo arasındaki köpekler için ayrı boyu, 25 kilo ve üzeri köpekler için ise ayrı boyu üretiliyor. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünlerin köpek dostlara hiçbir zararı da yok. Tam tersine onların eğlenip keyifle vakit geçirmesi için tasarlanan bu ürün oldukça da hafif.

Bu yazı 851 kere okundu.
Etiketler:
piqapoo
  • Site Yorum

Bir yorum bırak